Jak działają Czyściki Super Wipes?

Czyściki Super Wipes rozpuszczają i pochłaniają zabrudzenia takie jak: farby, smary, oleje, kleje, pianki, silikony i inne z: rąk, narzędzi, stołów, silników, maszyn etc... To wszystko dzięki innowacyjnej technice sieciowej, która została zastosowana do wytworzenia materiału oraz delikatnym środkom rozpuszczającym. Po prostu brud się do nich klei.

Dla kogo są Czyściki Super Wipes?

Dla fachowców, majsterkowiczów i hobbystów. Malarzy, mechaników, monterów, serwisantów, kierowców, motocyklistów, offroadowców, techników, właścicieli aut i motorów i po prostu dla mieszkańców domu.

Dlaczego są lepsze niż inne produkty?

Jeden produkt zastępuje wiele innych - szczotki, wiechetki, mydło, wodę, papierowe ręczniki, rozpuszczalniki, pasty i inne tradycyjne środki. Jest przy tym testowany dermatologicznie i bezpiecznie dba o Twoje dłonie.

Jakie mam korzyści z Super Wipes?

Oczędzasz czas, bo nie szukasz innych sposobów. Oszczędzasz pieniądze bo masz świetne rozwiązanie All-in-one. Oszczędzasz swoją skórę i zdrowie bo nie używasz rozpuszczaników i szczotek. Oszczędzasz miejsce bo nie magazynujesz różnych produktów. Masz go zawsze pod ręką. Masz czyste i zadbane dłonie, czyste narzędzia, czyste ubranie i Twoja kobieta to lubi* :)

*jeśli jesteś mężczyzną i ją masz.

red_grafik1.jpg red_grafik2.jpg red_grafik3.jpg

Komentarze

Napisz swoją opinię

-15% 12x Czyściki Ścierne Do Ciężkich Zabrudzeń 960sztuk

Zestaw 12x Czyściki Ścierne Do Ciężkich Zabrudzeń Super Wipes doskonale pochłaniają trudny brud w ciężkich warunkach.

Napisz swoją opinię


-15% 12x Czyściki Ścierne Do Ciężkich Zabrudzeń 960sztuk

601,80 zł
Brutto
Czyściki Ścierne Do Ciężkich Zabrudzeń Super Wipes 80sztuk o maksymalnej wytrzymałości posiadają specjalną teksturę -...
100 Przedmioty

Zestaw 12x Czyściki Ścierne Do Ciężkich Zabrudzeń Super Wipes doskonale pochłaniają trudny brud w ciężkich warunkach.

Ilość

Zobacz efekty działnia!

Każdy chce mieć czyste ręce!